Kredenc lionel – dub sonoma truflový/bílý lesk

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic - kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina... více informací »
Kredenc lionel - dub
Značka: BF
6 510 Kč
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic - kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina...

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic – kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina (korpusy)/MDF desky(čílka), v barvě dub sonoma truflový/bílý lesk. Program Lionel je variabilní, tzn. díly lze jednotlivě objednávat a můžete tak poskládat sestavu podle vašich představ. Systém Lionel nabízí komody, vitríny, stolky, skříně, postele a další prvky, kterými můžete vybavit domácnost. U vitrín a skříní je možné dokoupit osvětlení. Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly sestavy Lionel a jejich rozměry. Na fotografiích shlédnete možné varianty programu Lionel.

 

Kredenc Lionel má šuplíky a dvířka. Je možné k němu dokoupit osvětlení. Tlumiče dvířek a šuplíků jsou součástí jednotlivých dílů.

 

 

 
Často hledaný produkt Kredenc lionel – dub sonoma truflový/bílý lesk jde sehnat snadno tu na našem webu zařazený v kategorii příborníky a kredence! Najděte si ještě jiné kusy ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele BF. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce BF dlouhodobě nabízí vynikající zboží .

Tento žádaný produkt Kredenc lionel - dub sonoma truflový/bílý BF jde získat zde nyní se slevou. Momentálně k dispozici za 6 510 Kč.