Kusový koberec color shaggy – zelené jablko – obdélník – 120 x 170 cm

Kusový koberec Elite Shaggy - zelené jablko Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi... více informací »
Kusový koberec color shaggy
Kusový koberec Elite Shaggy - zelené jablko Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi...

Kusový koberec Elite Shaggy – zelené jablko

Koberec Elite Shaggy patří do skupiny koberců s dlouhým a hustým vlasem. Jde o velmi kvalitní kusový koberec. Kusové koberce Elite Shaggy můžeme zákazníkům vyrobit přímo na míru – v různé barvě, velikosti, tvaru.

Parametry:

Materiál: 100% PP

Struktura: střižený vlas

Barva: zelené jablko

Pokud chcete koberec objednat v různé velikosti, barvě, tvaru, kontaktujte nás na mailu: info@tvoje-matrace.cz nebo na tel. 727 897 211.

 
Velmi oblíbený produkt jde získat v pohodě tu na stránkách ve známé rubrice dětské koberce. Připravili jsme zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více skvělých produktů od značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Žádaný výrobek Kusový koberec color shaggy - Nábytek Harmonia máte možnost dostat v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 126 Kč.