Lamelový polohovací rošt variant flex plus – 90 x 200 cm

Lamelové rošty osvědčené řady Variant jsou vhodné pro všechny typy matrací, zejména pak latexové a pěnové. Tyto rošty mají... více informací »
Lamelový polohovací rošt variant flex plus
Lamelové rošty osvědčené řady Variant jsou vhodné pro všechny typy matrací, zejména pak latexové a pěnové. Tyto rošty mají...

Lamelové rošty osvědčené řady Variant jsou vhodné pro všechny typy matrací, zejména pak latexové a pěnové. Tyto rošty mají zvýšený počet lamel a kaučukové patky, které umožňují lamelám výkyv v ose.

28 lamel spolu s 5 výztužnými lamelami dovolují individuální nastavení tvdosti, masivní rám klížený pod tlakeddm a spojený pomocí dřevěných kolíků zajišťuje vyšší stabilitu, pevnost a delší životnost

Variant Flex PLUS se dá polohovat v části pod hlavou a v části u nohou, má navíc vyskakovací kování v oblasti nohou, které umožňuje přístup do úložného prostoru v posteli. Tento exkluzivní produkt Lamelový polohovací rošt variant flex plus – 90 x 200 cm naleznete pohodlně tady na našich stránkách umístěný v sekci rošty do postele. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této známé sekce za rozumné peníze. Věhlasná značka Nábytek Harmonia vám poskytuje skvělé produkty.. Vždyť to vidíte sami.

Tento výjimečný produkt Lamelový polohovací rošt variant flex Nábytek Harmonia lze zakoupit v naší online nabídce extra se slevou. Výhodně za skvělou cenu 3 444 Kč.