Lamelový rošt optimal 5v – 90 x 200 cm

Kvalitní rošt je základem pro zdravý spánek. Obzvláště pod nízkou matrací je rošt nesmírně důležitý, jelikož napomáhá... více informací »
Lamelový rošt optimal 5v - 90 x
Značka: STY
1 808 Kč
Ověřit dostupnost »
Kvalitní rošt je základem pro zdravý spánek. Obzvláště pod nízkou matrací je rošt nesmírně důležitý, jelikož napomáhá...

Kvalitní rošt je základem pro zdravý spánek. Obzvláště pod nízkou matrací je rošt nesmírně důležitý, jelikož napomáhá rovnoměrně rozložit zatížení a udržuje anatomický a stabilní povrch matrace. Rošt je také důležitý kvůli odvádění vlhkosti. Zabraňuje tak množení plísní a roztočů. 

 

Komfortní pevný lamelový rošt Optimal 5V se skládá z 28 lamel, které jsou uloženy ve výkyvném kaučukovém pouzdru. Rošt má středový zpevňující stabilizační popruh a je u něj možné nastavit tuhost pomocí 5ti zdvojených lamel. Doporučuje se pro pěnové a latexové matrace. Jedná se o nepolohovatelný produkt, jenž disponuje výškou 5,5cm. Lamely jsou vyrobeny z březového dřeva, které jsou od sebe vzdáleny 3cm. 

 

Při výběru roštu zaklikněte požadovaný rozměr. Oblíbený výrobek je k dostání lehce u nás zařazený v sekci pevné lamelové rošty do postele! Připravili jsme pro vás ještě další produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky STY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka STY vám nabízí prvotřídní sortiment . Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento nejprodávanější produkt Lamelový rošt optimal 5v - STY jednoduše seženete právě dnes ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 1 808 Kč.