Lavice s úložným prostorem henry – dub bílý/dub šedý

Tento neodolatelný kus Lavice s úložným prostorem FI pohodlně pořídíte právě teď ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 2 408 Kč.
Lavice s úložným prostorem henry - dub bílý/dub
Značka: FI
2 408 Dostupnost: SKLADEM 3 211 Kč Sleva -25%
Do obchodu »

Popis produktu

Lavici Henry si dokážeme představit nejlépe v předsíni či chodbě, kde se stane praktickým prvkem. Na lavici se můžete pohodlně posadit a vyhnout se ohýbání při nazouvání bot. Nejenže poskytne sedací plochu, ale zároveň nabízí dvířkový prostor pro uložení obuvi. Horní část lavice poslouží k odložení kabelky, tašky nebo batohu po návratu domů. Komfort při sezení je zaručen čalouněným povrchem.

 

Design lavice Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na lavici Henry je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Lavici zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov. Lavice je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry lavice Henry jsou 91×36,5x45cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.