Ložnice i hagop – ořech pacifik/béžová

Tento unikátní výrobek Ložnice i hagop - ořech JL jde získat právě extra výhodně! Teď za akční cenu 76 623 Kč.
Ložnice i hagop -
Značka: JL
76 623 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Postel 160×200 Hagop je vyrobena z lamina o tloušťce 2,5cm převážně v dekoru ořechu pacifik. Ve spodní části postele je aplikace MDF desky v béžové barvě ve vysokém lesku. Čelo je postele je čalouněné plyšovou látkou. Rošt matrace je deskový, pro lepší prodyšnost matrace doporučujeme dokoupit rošt laťový nebo lamelový. Matrace není součástí a je nutné ji dokoupit. Na postel se hodí standartní rozměr matrace 160x200cm.

 

Závěsný noční stolek Hagop se skládá ze závěsného panelu, 1 zásuvky a skleněné police. Celý stolek je vyroben z kombinace lamina a MDF materiálu. Panel je pokrytý UV lakem v béžové barvě ve vysokém lesku, na němž je usazena zásuvka s elegantním madlem v dekoru ořechu pacifik. Nad zásuvkou se tyčí skleněná police s LED osvětlením. Stolek není možné instalovat samostatně, jelikož se připevňuje přímo na postel.

 

Kombinovaná komoda Hagop obsahuje 3 zásuvky a 2 skříňky kryté dvířky. Korpus komody je vyroben z lamina o šířce 2,5cm v dekoru ořechu pacifik. Čela zásuvek a dvířka jsou vyrobena z MDF desky pokryté UV lakem v béžové barvě nebo v případě dvou spodních zásuvek v dekoru ořechu pacifik. Jako ke každému kusu nábytku z kolekce Hagop i této komodě náleží tlumiče dovírání, které usnadňují manipulaci s jednotlivými částmi. Uvnitř každé skříňky se nachází 2 police. Komoda je nesena nastavitelnými nožkami pro vyrovnání případných nerovností podkladového povrchu.

 

Kombinovaná skříň 5D I Hagop se skládá z úložného prostoru za 5 dvířky a ve 2 zásuvkách. Za dvířky ve vysokém lesku se ukrývají 4 prostory s policemi a šatní tyčí. Vespod skříně se nacházejí 2 zásuvky s pomalým dovíráním, zásuvky jsou rozděleny podle velikosti prostoru nad nimi. Skýtají vetší prostor šířkou přes dvoje dvířka a druhý menší prostor o šířce jedněch dvířek. Korpus skříně je tvořen laminem v dekoru ořechu pacifik o tloušťce 1,8cm. Dvířka v béžové barvě jsou vyrobena z MDF desky o tloušťce 1,8cm, čela zásuvek jsou taktéž z MDF desky avšak v dekoru ořechu pacifik a o tloušťce 2,5cm. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami pro vyrovnání případných nerovností podlahy.

 

 

Sestava se skládá z těchto prvků:

Postel 160×200 Hagop – 166x100x223cm (š, v, h)
Závěsný noční stolek s osvětlením Hagop-levý – 56x100x47cm (š, v, h)
Závěsný noční stolek s osvětlením Hagop-pravý – 56x100x47cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Hagop – 170x83x46cm (š, v, h)
Kombinovaná skříň 5D I Hagop s rámem – 232x227x72,5cm (š, v, h)

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.