Malá ložnice henry ii – dub bílý/dub šedý

Tento exkluzivní produkt Malá ložnice henry ii - FI je dostupný právě teď v akci! Produkt koupíte teď u nás za 29 801 Kč.
Malá ložnice henry ii -
Značka: FI
29 801 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Toužíte po výměně ložnicového nábytku za nový? Právě ložnice je místem, kde po náročném dni odpočíváme a nabíráme energii na další den. Je místem k relaxaci a v neposlední řadě ovlivňuje i vztah partnerů. Sestava Henry se skládá ze čtyř prvků, které dohromady tvoří funkční vybavení ložnice.

 

Dominantním prvkem v ložnici je manželská postel, která poskytuje plochu pro spaní 160x200cm. Na posteli se vyspíte do růžova, ať už ji plánujete mít sami pro sebe či sdílet s partnerem. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matraci Colette nebo AIR Mono. Vhodným roštem je lamelový rošt Double T5. Postel by se neobešla bez nočních stolků, díky kterým budete mít v noci vše na dosah ruky a nebudete se muset zvedat z vyhřáté postele. Stolek se skládá ze dvou zásuvek, do kterých můžete ukrýt věci před nánosem prachu a na horní desku stolu umístit lampičku nebo budík. Místo pro vaše oblečení poskytne šatní skříň s posuvnými dveřmi. Úložný prostor tvoří dvě policové části, které jsou na levé i pravé straně skříně. Středová část je tvořena širokou šatní tyčí, nad kterou se nachází další police. Praktickým prvkem skříně je zrcadlo.

 

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na nábytku je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Nábytek zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov.

 

Nábytek v kolekci Henry je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 25mm a 16mm, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Horní desky jsou opatřeny ABS hranami.

 

Malá ložnice Henry II se skládá z těchto prvků:

Manželská postel Henry 160x200cm – 167×207,5×99,5cm (š, h, v)
2x Noční stolek Henry – 44,5×33,5x43cm (š, h, v)
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Henry – 223,5x67x227cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.