Malý psací stůl nebula – šedá/černá

Akční produkt Malý psací stůl nebula CLK pořídíte aktuálně za báječnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 9 014 Kč.
Malý psací stůl nebula
Značka: CLK
9 014 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Psací stůl, od kterého nebudete chtít odcházet? Ano, i tak by se dal popsat designový skvost s nádechem industriálního stylu z kolekce Nebula. Protože je dětský psací stůl Nebula nejen krásný, ale hlavně obsahuje nepřeberné množství úložných prostor a vychytávek, budete za ním s radostí trávit více času, než u klasického psacího stolu.

 

Kromě prostorné pracovní desky v šedém dekoru imitace kamene, který prostupuje celou kolekcí nábytku, vás na první pohled upoutají černé kovové nohy natřené práškovým antikorozním nátěrem, které dodávají nábytku nádech industriálního stylu. Pod pracovní deskou nalezneme v levé části prostornou úzkou zásuvku, zdobenou úchytkou z hnědé ekokůže. Vedle ní nejdeme v pravé části stolu otevřenou polici, která je prostorově o něco menší než zásuvka. Nesmíme ještě opomenout polici, která je po celé délce v zadní části mezi pracovní deskou a podlahou.

 

Přesuneme-li se v popisu na boční strany stolu, z levé strany zdobí stůl praktický háček, na který si můžeme pověsit třeba tašku nebo svazek klíčů. Na pravé straně vás možná překvapí stylový kapsář z hnědé ekokůže, který pojme nákresy, výkresy a jiné dokumenty. Tento kapsář můžete v případě potřeby jednoduše nadzvednout a odebrat z pevných háčků. Zá příslušné madlo ho pak přenesete spolu s dokumenty třeba rovnou do práce nebo školy. V zadní části horní desky nás stůl potěší dalšími úložnými prostory.

 

V levé části je to uzavíratelná přihrádka s víkem z černé ekokůže. Je ideální volbou pro uschování kancelářských potřeb. Vedle ní je v prostřední části stolu za pracovní deskou přihrádka, kam si můžete postavit a opřít knihu nebo uschovat psací potřeby. Vedle této přihrádky je po její pravé straně o něco větší přihrádka, kde naleznete USB port. Vzhledem ke zvýšené hraně přihrádky zde můžete opřít jak mobilní telefon, tak tablet, a pohodlně tato zařízení nabíjet přímo na stole. Odpadá vám tak starost s věčným hledáním nabíječky.

 

Na tento psací stůl vám můžeme doporučit nástavec, který naleznete v souvisejících produktech níže. Psací stůl je vyrobený z kvalitního lamina v černém provedení v kombinaci s  šedou imitací kamene. Hlavní předností lamina je dobrá odolnost proti poškození a snadná údržba. Doplňkovými materiály jsou pak černý kov, hnědá a černá ekokůže.

 

Rozměry malého psacího stolu Nebula jsou 114x62x80cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.