Malý psací stůl s nástavcem pure – bílá

Tento vynikající produkt Malý psací stůl s nástavcem pure CLK k dostání právě nyní na našich stránkách za akční cenu. V současnosti za 6 593 Kč.
Malý psací stůl s
Značka: CLK
6 593 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Bílá horní deska psacího stolu je spolu se spodní poličkou lemovaná šedými proužky a může se pochlubit zaoblenými rohy. Ihned pod pracovní deskou, nalezneme dvě úzké zásuvky. V levé straně stolu je zásuvka širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou. V pravé straně stolu nalezneme užší zásuvku, která je rovněž prakticky dělená. V tomto případě se jedná o plastový rozdělovač, který zásuvku dělí hned do několika malých sektorů a usnadňuje dítěti udržovat ve stole pořádek. Z vnější boční strany stolu je připevněný praktický háček, kam si může dítě pověsit aktovku nebo batoh. Na horní pevnou polici nástavce na psací stůl si může dítě odkládat knihy či dekorace. Tato odkládací polička o něco širší a přesahuje svojí šířkou bočnice.

 

Polička, která se nachází pod ní, je naopak užší, její šíře odpovídá hloubce bočnic. Na zadní desce nalezneme v levé části kovovou nástěnku, kam si lze pomocí magnetů připevnit důležité poznámky. V pravé části jsou pak dva USB vstupy, které může dítě využít pro nabití tabletu nebo mobilu přímo na stole. Pod těmito porty je připevněný držák na psací potřeby. Nástavec se jednoduše přimontuje ze zadní části stolu a bude tak s ním napevno spojený. Horní jištění na stěnu je rovněž součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Úchytky dveří jsou potom v barvě šedé. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. 

 

Rozměry malého psacího stolu s nástavcem Pure jsou 113x147x59cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.