Malý psací stůl sirius – dub černý/dub zlatý

Tento oblíbený výrobek Malý psací stůl sirius - CLK lze nakoupit tady nyní pořád výhodně! Akční cena 2 950 Kč.
Malý psací stůl sirius - dub černý/dub
Značka: CLK
2 950 Dostupnost: SKLADEM 3 470 Kč Sleva -14%
Do obchodu »

Popis produktu

Horní psací deska v dekoru dub zlatý je lemovaná černými pruhy, a v přední části zaoblenými rohy, což působí nejen elegantně, ale také to přispívá k větší bezpečnosti. Toto vzezření se také týká spodní police, která se nachází po celé šíři stolu v prostoru mezi pracovní deskou a podlahou. Tato police skvěle poslouží pro umístění věcí, které dítě sice potřebuje mít po ruce, ale nechce, aby mu zabíraly místo na pracovní ploše. Může se jednat o krabičku papírových kapesníčků, knihy, slovníky, plastové úložné boxy s roztříděnými samolepkami, washi páskami, razítky, štětci, barvami apod.

 

Ihned pod pracovní deskou, která je opatřená otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce, nalezneme dvě úzké zásuvky. V levé straně stolu je zásuvka širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou. Toto dělení dítě ocení, bude-li si chtít jednu polovinu nechat například pro zpracované úkoly a druhou polovinu na úkoly, které čekají na splnění. V pravé straně stolu nalezneme užší zásuvku, která je rovněž prakticky dělená. V tomto případě se jedná o plastový rozdělovač, který zásuvku dělí hned do několika malých sektorů a usnadňuje dítěti udržovat ve stole pořádek. Každá kancelářská potřeba tu najde svoje vlastní místečko.

 

Z pravé vnější boční strany stolu je připevněný praktický háček, kam si může dítě pověsit aktovku nebo batoh. K malému psacímu stolu Sirius je také možné dokoupit nástavec nad stůl, který naleznete v souvisejících produktech níže. Získáte tak případně další úložný prostor, bude již mít na dosah vše potřebné, jeho práce se tím pádem zefektivní a bude pro něj snadnější podávat ještě lepší výkon. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry malého psacího stolu Sirius jsou 110x75x58cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.