moderni-kuchyne-nabytek.cz

Malý studentský pokoj artos – dub sofia/bílá

Výjimečný výrobek Malý studentský pokoj artos - CPL jednoduše můžete sehnat momentálně na našich stránkách téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 27 917 Kč.
Malý studentský pokoj artos -
Do obchodu »
Značka: CPL
27 917 37 223 Kč Sleva -25%
Popis produktu

Kolekce nábytku Artos do dětských a studentských pokojů ctí jednoduchost a praktičnost. Je vyrobena z lamina, které se snadno udržuje. Světlá povrchová barva dubu sofia a bílé se pak snadno kombinuje s ostatním vybavením. Navíc hezky prosvětlí pokoj. Celá kolekce je vyrobena z vysoce kvalitního lamina o tloušťce 18-25mm a je opatřena soft close systémem (tiché a pomalé dovírání). U dvířek se nachází bezúchytkové provedení.

 

Moderní psací stůl s velkou pracovní plochou a zabudovaným USB portem. Díky přesahující zadní desce se již nemusíte bát, že Vám cokoliv zapadne za stůl.

 

Závěsná police se výborně hodí nad psací stůl. Moderní kombinace barev a tvar vytváří nadčasový kousek.

 

Šatní skříň v žádném pokoji nesmí chybět. Dvoudveřová skříň je nejenom praktická a nabízí mnoho úložného prostoru, ale navíc je i skladná.

 

Komoda na vysokých nožkách nabízí 2 prostorné zásuvky.

 

Jednolůžková postel ozvláštněna bílou barvou. Rošt postele je deskový, ale matrace není součástí a je potřeba ji zakoupit samostatně.

 

Každý kus je vyroben z lamina 1. jakosti tak, aby splňoval standardy kvality E1. Při výrobě se klade důraz na pečlivost a přesnost, aby byla jeho montáž co nejjednodušší. Neobsahuje karcinogenní látky.

 

 

Malý studentský pokoj se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Artos – 120x83x62cm (š, v, h)
Závěsná police Artos – 120x22x22cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Artos – 106x202x56cm (š, v, h)
Komoda Artos – 92x92x47cm (š, v, h)
Studentská postel 100×200 Artos – 212x100x110cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Artos a sestavu velkého pokoje naleznete níže v souvisejících produktech.