Manželská postel rea nasťa 160x200cm – ořech

Program REA představuje nábytek vhodný do ložnic i studentských pokojů. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v... více informací »
Manželská postel rea nasťa 160x200cm -
Značka: DRE
7 000 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do ložnic i studentských pokojů. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v...

Program REA představuje nábytek vhodný do ložnic i studentských pokojů. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 160x200cm, je určená do moderní, ale zároveň praktické ložnice či studentského pokoje. Tloušťka desek nohou postele je 25 mm. Boční stěny manželské postele jsou zpevněny dvojitou deskou s tloušťkou 16 mm. Ostatní desky mají tloušťku 18 mm.

 

U postelí z kolekce Nasťa si můžete objednat čelo v různých barevných kombinacích. Postel REA Nasťa lze objednat také bez barevného čela (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu jednotlivých pásů čela postele.

 

Postel Rea Nasťa v odstínu ořech rockpile je bez úložného prostoru. Postel se dodává bez matrace, bez roštu. Obojí je nutné dokoupit samostatně. K postelím z kolekce REA doporučuje výrobce laťové rošty ROLO nebo HP. Rošty v kovovém rámu nejsou pro tyto postele vhodné.  Plocha lůžka je 160x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek najdete přímo tady a teď na našem webu v kategorii manželské postele! Získejte zlevněné výrobky z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele DRE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Manželská postel rea nasťa DRE snadno seženete zde nyní za parádní cenu! Aktuálně stojí u nás 7 000 Kč.