Manželská postel reno 160x200cm – ořech baltimore/černý lux

Moderní design, jednoduchost, eleganci nabízí program Reno. Jde o nábytek vhodný pro vybavení ložnic. Je vyroben z lamina v... více informací »
Manželská postel reno 160x200cm -
Značka: MB
10 637 Kč14 182 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Moderní design, jednoduchost, eleganci nabízí program Reno. Jde o nábytek vhodný pro vybavení ložnic. Je vyroben z lamina v...

Moderní design, jednoduchost, eleganci nabízí program Reno. Jde o nábytek vhodný pro vybavení ložnic. Je vyroben z lamina v kombinaci barev ořech baltimore/černý. Svým provedením vynikne ve velkých ložnicích. Výrazným prvkem této sestavy je manželská postel.  Postel se dodává bez matrace, bez roštu, bez šuplíku. Čelo postele je vysoké, čalouněné a rám čela je v laminu. K posteli je možné doobjednat noční stolky. Plocha lůžka je 160x200cm.

 

Z matrací doporučujeme model Odette 2x 80x200cm, kterou máme nyní za zvýhodněnou cenu. Z roštů doporučujeme rošt Norma Fis stabil 2x 80x200cm nebo lamelový rošt v kovovém rámu Stabil Fix 160x200cm.  

 

Z kolekce Reno je možné objednat také skříň, komody, zrcadlo. Vše naleznete v souvisejících produktech.
Tento akční a ve slevě kus Manželská postel reno 160x200cm – je k dispozici snadno tu umístěný v rubrice manželské postele. Nyní si můžete vybrat zcela nové zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova! Populární značka MB svým zákazníkům nabízí top výrobky. za skutečně nížkou cenu. Vždyť to vidíte sami!

Kvalitní a oblíbený výrobek Manželská postel reno 160x200cm - MB lze nakoupit tady teď za akční cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 10 637 Kč.