Masivní šatní skříň valan 41 – světle šedá

Hodně žádaný produkt Masivní šatní skříň valan 41 - světle SZE snadno můžete sehnat momentálně na webu za super cenu! Nyní lze objednat jen za 19 144 Kč.
Masivní šatní skříň valan
Značka: SZE
19 144 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Kombinovaná skříň z poctivého borovicového dřeva se hodí ho každé místnosti. Šatní skříň je opatřena barevným nátěrem odstínu P013. Díky použité špičkové technologii jsou povrchy lakovány dvakrát, takže budou lesklé, hladké a jemné a stále je velmi diskrétně vidět podstata dřeva pod. Při nátěru je užito ekologických barev na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Šatní skříň obsahuje úložný prostor za dvířky a 6 zásuvek s kovovými úchytkami. Za dvířky se nacházejí 3 vnitřní police a šatní tyč. V případě využití šatní tyče stačí police vyjmout a vznikne prostor pro zavěšení věcí. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry šatní skříně Valan 41 jsou 101x160x49cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.