Matrace 1+1 zdarma alena – 90 x 190 cm

Matrace Alena je vyrobena ze značkové německé pěny EuroFoam®. Tato pěna zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu a zároveň je... více informací »
Matrace 1+1 zdarma alena - 90 x
Značka: GR
4 835 Kč9 670 Kč Sleva -50%
Ověřit dostupnost »
Matrace Alena je vyrobena ze značkové německé pěny EuroFoam®. Tato pěna zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu a zároveň je...

Matrace Alena je vyrobena ze značkové německé pěny EuroFoam®. Tato pěna zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu a zároveň je dostatečně tuhá k zajištění optimální podpory páteře při spánku. Vytvořené mikroklima zabraňuje usazování plísní a roztočů, čímž splňuje veškeré hygienické požadavky pro opravdu kvalitní spánek. Matrace je střední tuhostí, což je hodnota vhodná pro naprostou většinu populace. Je také oboustranně použitelná, což významně prodlužuje celkovou životnost matrace. 

 

Charakteristika matrace Alena:

Pěnová matrace se střední tvrdostí H2 , polohovatelná
Výška jádra matrace 10cm
Výška  včetně potahu cca 10 cm, hmotnost 10 Kg
Nosnost 100 Kg
Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt-min.18 lamel
Vhodné pro alergiky
Matraci lze zakoupit v několika různých rozměrech
Potah je opatřen zipem, je snímatelný a pratelný do 60°C
Vynikající ortopedické a hygienické vlastnosti

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Kvalitní a žádaný kus Matrace 1+1 zdarma alena – 90 máte možnost získat právě nyní tu na našich stránkách umístěný v rubrice matrace dle rozměru. Podívejte se na akční produkty z této populární sekce za super peníze! Známý dodavatel GR dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží. za překvapivě výhodnou cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další prověřené kousky od značky GR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený výrobek Matrace 1+1 zdarma alena - 90 x GR jde pořídit tady teď extra výhodně. Cena od 4 835 Kč.