Matrace 1+1 zdarma antibacterial visco vakuo 24

Diskontní kus Matrace 1+1 zdarma antibacterial MAT snadno pořídíte na našich stránkách teď opravdu levně! Výhodně za 15 200 Kč.
Matrace 1+1 zdarma antibacterial
Značka: MAT
15 200 Dostupnost: SKLADEM 30 400 Kč Sleva -50%
Do obchodu »

Popis produktu

Antibacterial visco vakuo je vyrobena ze Švýcarské pěny Sanitized® s antibakteríální a antimykotickou ochranou. Zajistí zdravé spaní tím, že likviduje řasy, plísně a roztoče a další nežádoucí mikroorganismy. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k Vašim zádům. Spodní stranu tvoří líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Tužší hygienická matrace pro alergiky, dlouhodobě nemocné, pohodlný spánek. Matrace je opatřena sedmi anatomickými zónami pro správné rozložení hmotnosti. Výška matrace je 24 cm. Potah Aloe Vera prošitý s PES vláknem je příjemný na dotek a velmi odolný. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Potah je snímatelný a pratelný na 60oC. Gramáž 200g/m2 Vhodný pro komfortní spánek, při bolestech zad, pro dlouhodobě nemocné.

 

Matrace do postele od nás, je ta nejlepší volba. Pamatujte, že na výběru matrace moc záleží, strávíte na ní 1/3 svého života. 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.