Matrace blue medic visco – pěnová

Luxusní dvoutuhostní 7zónová matrace Blue Medic Visco je vyrobená z antibacteriálních pěn, které přináší vysokou hygienu do... více informací »
Matrace blue medic visco
Značka: DP
9 550 Kč
Ověřit dostupnost »
Luxusní dvoutuhostní 7zónová matrace Blue Medic Visco je vyrobená z antibacteriálních pěn, které přináší vysokou hygienu do...

Luxusní dvoutuhostní 7zónová matrace Blue Medic Visco je vyrobená z antibacteriálních pěn, které přináší vysokou hygienu do vaší ložnice. Pro roznášecí vrstvu je použita vysoce kvalitní visco pěna a pěna s částečky stříbra SILVER FOAM. Visco pěna reaguje na teplotu těla a tlak, kterým tělo na matraci působí a dokonale se přizpůsobuje. Paměťový efekt eliminuje mikroprobuzení, která narušují spánkové cykly a přispívá k hlubšímu spánku. Pěna SILVER FOAM díky stříbrným částečkám nabízí zvýšené hygienické požadavky a díky své měkkosti dodává vysoký komfort při spánku. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií Řešeto, která zvyšuje prodyšnost, vytváří jednotlivé zónování a prodlužuje životnost celé matrace. Matrace je dokonale odvětrávaná a splňuje hygienické požadavky nejnáročnějších zákazníků. Matrace je opatřena odnímatelným, dělitelným, pratelným potahem ActiPRO. Matrace je vhodná pro pevný lamelový, polohovací nebo motorový rošt.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

 Velmi žádaný produkt Matrace blue medic visco – můžete koupit aktuálně tady u nás v kategorii matrace 70×190 cm! Podívejte se na zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky DP. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka DP vám poskytuje prvotřídní sortiment za super peníze! Nabídka platí do vyprodání zásob.

Oblíbený a akční produkt Matrace blue medic visco - DP je k získání tady a teď právě pořád výhodně. Cenově vychází na 9 550 Kč.