Matrace excellent – zdravotní

Mikrotaštičková zdravotní matrace Excellent 25 vás nadchne. Jádro matrace je složeno ze studené pěny s příměsí eucalyptového... více informací »
Matrace excellent - zdravotní
Mikrotaštičková zdravotní matrace Excellent 25 vás nadchne. Jádro matrace je složeno ze studené pěny s příměsí eucalyptového...

Mikrotaštičková zdravotní matrace Excellent 25 vás nadchne. Jádro matrace je složeno ze studené pěny s příměsí eucalyptového oleje, mikrotaštičkového jádra, PUR pěny a inovativní pěny MindFoamRed. Potah matrace v látce Silver červeným lemem a provzdušňovací 3D mřížkou je snímatelný a pratelný na 60°C.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

V případě atypického rozměru matrace uveďte do poznámky požadovaný rozměr. Následně vám zašleme k potvrzení objednávku s konečnou cenou.
Tento levný produkt Matrace excellent – zdravotní lze zakoupit prostě tu zařazený v kategorii zdravotní matrace. Podívejte se na skvělé zboží z této rubriky za skvělou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další prověřené kousky od značky Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Nábytek Harmonia nabízí top výrobky !

Ve slevě kus Matrace excellent - zdravotní Nábytek Harmonia pohodlně seženete již dnes v bezva akci. Akční cena již od 13 932 Kč.