Matrace galaxy viscostar – pěnová

Kvalitní pěnová matrace Galaxy viscostar je složená z viscoelastické pěny, která má schopnost reagovat na tlak a teplo a dokáže... více informací »
Matrace galaxy viscostar -
Značka: MAT
8 900 Kč13 930 Kč Sleva -36%
Ověřit dostupnost »
Kvalitní pěnová matrace Galaxy viscostar je složená z viscoelastické pěny, která má schopnost reagovat na tlak a teplo a dokáže...

Kvalitní pěnová matrace Galaxy viscostar je složená z viscoelastické pěny, která má schopnost reagovat na tlak a teplo a dokáže se optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Nedochází tak k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Vrchní deska: viscoelastická – líná pěna o hustotě 50kg/m3, komfortní značková pěna Eliocell o hustotě 25kg/m3. Spodní profil: tužší antidekubitní deska ze značkové pěny Eliocell o hustotě 28kg/m3. Matrace má 7 zón tuhosti a dvojí tuhost (měkčí a tužší strana). Potah Algua je snímatelný, pratelný na 60°C, prošitý s PES vláknem – gramáž 200g/m2.

 

Matraci z viscoelastické pěny lze doporučit všem, kteří vyžadují vysoký komfort a pohodlí. Na našich stránkách naleznete další kvalitní pěnové matrace, díky kterým bude váš spánek klidnější a kvalitnější.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. 

Diskontní produkt Matrace galaxy viscostar - MAT máte možnost získat na našich stránkách ve slevě. Levně za 8 900 Kč.