Matrace přistýlka visco 8 cm

VISCO Přistýlka - může být používána pro zvýšení komfortu spánku jako podložka na stávající matraci a tím zajišťuje... více informací »
Matrace přistýlka visco 8
Značka: MAT
3 800 Kč
Ověřit dostupnost »
VISCO Přistýlka - může být používána pro zvýšení komfortu spánku jako podložka na stávající matraci a tím zajišťuje...

VISCO Přistýlka – může být používána pro zvýšení komfortu spánku jako podložka na stávající matraci a tím zajišťuje delší životnost matrace. Poslouží také pro změkčení vaší staré tvrdší matrace. Přistýlka je vyrobena z kvalitní viscoelastické – líné pěny, jež se díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla a dochází tak k rovnoměrnému rozložení váhy. 

 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Tento vynikající produkt jde sehnat nyní tu na webu umístěný v kategorii matrace dle rozměru. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie jednoduše online!

Kvalitní a žádaný kus Matrace přistýlka visco 8 MAT pohodlně nakoupíte u nás nyní za extra cenu. Výhodně za super cenu 3 800 Kč.