Matrace sabina – 70 x 195 cm

5-ti zónová matrace z kvalitních pěn Sabina zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro... více informací »
Matrace sabina - 70 x 195
Značka: DP
3 110 Kč
Ověřit dostupnost »
5-ti zónová matrace z kvalitních pěn Sabina zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro...

5-ti zónová matrace z kvalitních pěn Sabina zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny tuhosti 25 kg/m3. Matrace je tužšího charakteru. Matrace je opatřena pratelným froté potahem s proševem. Výška matrace v potahu je 15 cm a je určena pro váhovou kategorii do 90 kg. Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací. 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

Kvalitní a žádaný kousek Matrace sabina - 70 x 195 DP snadno seženete tady nyní za outletovou cenu. Momentálně v akci za 3 110 Kč.