Matrace sabina – 80 x 190 cm

5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je... více informací »
Matrace sabina - 80 x
Značka: DP
3 110 Kč
Ověřit dostupnost »
5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je...

5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny tuhosti 25 kg/m3. Matrace je tužšího charakteru.

Matrace je opatřena pratelným froté potahem s proševem.
Výška matrace v potahu je 15 cm a je určena pro váhovou kategorii do 90 kg.
Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací. 

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Tento zlevněný produkt Matrace sabina – 80 x máte možnost nakoupit lehce u nás v oblíbené rubrice matrace dle rozměru. Připravili jsme akční produkty z naší sekce za výborné peníze! Známý výrobce DP vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty. skutečně levně! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky DP. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi prodávaný produkt Matrace sabina - 80 x DP můžete sehnat u nás nyní trvale výhodně! Akční cena od 3 110 Kč.