Matrace sabina – 90 x 195 cm

Akční matrace. Česká kvalita. 5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový... více informací »
Matrace sabina - 90 x 195
Značka: DP
3 110 Kč
Ověřit dostupnost »
Akční matrace. Česká kvalita. 5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový...

Akční matrace. Česká kvalita.

5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny tuhosti 25 kg/m3. Matrace je tužšího charakteru.
Matrace je opatřena pratelným froté potahem s proševem.
Výška matrace v potahu je 15 cm a je určena pro váhovou kategorii do 90 kg.
Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací. 

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

 Tento neodolatelný kousek Matrace sabina – 90 x 195 cm získáte právě nyní tu na webu v oblíbené sekci matrace dle rozměru. Prozkoumejte podobné produkty z této známé rubriky za báječnou cenu. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na více skvělých kousků od značky DP. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kousek Matrace sabina - 90 x 195 DP jednoduše získáte na našich stránkách za extra cenu! Výhodně teď u nás za 3 110 Kč.