Matrace somnus micro-pěnová – 90×200

Neodolatelný kousek Matrace somnus micro-pěnová - STY můžete najít teď opravdu výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 3 949 Kč.
Matrace somnus micro-pěnová -
Značka: STY
3 949 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Pěnová matrace Somnus je vyrobena z PUR pěny o hustotě 25kg/m3. Vnější část je opatřena kostkovou 7-zónovou profilací pro dokonalé přizpůsobení se každé části vašeho těla. Matrace je oboustranná, díky čemuž poskytuje dokonalý komfort na obou stranách. PUR pěnu řadíme mezi nejpoužívanější materiály při výrobě matrací. Zabraňuje výskytu roztočů, bakterií a plísní, proto je velmi vhodná i pro alergiky. Polyuretanová pěna dominuje svojí elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Navíc nezapře své velmi dobré ortopedické vlastnosti. Matraci můžete uložit na lamelový, laťový či polohovací rošt.

Nezbytnou součástí je také potah Micro, vyrobený ze 100% polyesteru a velmi příjemný na dotek. Potahová látka je z mikrovlákna, prošitá klimatizační výplní z dutého PES vlákna (300g/m2). Látka má velmi dobré klimatizační vlastnosti a nežmolkuje se. Potah je snadno snímatelný, zásluhou zipů ze všech 4 stran. Praní doporučujeme do 60°C.

 

Matraci doručujeme komprimovanou tzn. balenou do balíků speciálním komprimovacím strojem. Po doručení doporučujeme matraci rozbalit a nechat ji nabraz zpět svůj objem. Za 24 hodin bude matrace plně připravena k použití.

 

T2/T3 – Středně měkká až středně tuhá matrace.

 

Matraci nabízíme ve dvou rozměrech:

Somnus micro 80x200x24cm (š, d, v)
Somnus micro 90x200x24cm (š, d, v)