Moderní postel rea nasťa 140x200cm – buk

Program REA představuje nábytek vhodný do ložnic i studentských pokojů. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v... více informací »
Moderní postel rea nasťa 140x200cm
Značka: DRE
6 776 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do ložnic i studentských pokojů. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v...

Program REA představuje nábytek vhodný do ložnic i studentských pokojů. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 140x200cm, je určená do moderního, ale praktického studentského pokoje či menší ložnice. Tloušťka desek nohou postele je 25 mm. Ostatní desky mají tloušťku 18 mm.

 

U postelí z kolekce Nasťa si můžete objednat čelo v různých barevných kombinacích. Postel REA Nasťa lze objednat také bez barevného čela (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu jednotlivých pásů čela postele.

 

Postel Rea Nasťa v odstínu buk je bez úložného prostoru. Postel se dodává bez matrace, bez roštu. Obojí je nutné dokoupit samostatně. K postelím z kolekce REA doporučuje výrobce laťové rošty ROLO nebo HP. Rošty v kovovém rámu nejsou pro tyto postele vhodné. Plocha lůžka je 140x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.

  Zajímavý produkt Moderní postel rea nasťa 140x200cm – buk máte možnost nakoupit lehce tady na webu v kategorii manželské postele! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny.

Super kus Moderní postel rea nasťa DRE snadno můžete najít zde teď právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní za akční cenu 6 776 Kč.