Multifunkční postel 90x200cm se skříňkou loki – dub santana/popel

Nejprodávanější kus Multifunkční postel 90x200cm se skříňkou loki - dub DOL jednoduše pořídíte online za extra cenu! Výhodně za 16 685 Kč.
Multifunkční postel 90x200cm se skříňkou loki - dub
Značka: DOL
16 685 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Do vyvýšené postele Loki děti vystoupají po žebříku s velkým nadšením a mohou pak vidět svůj pokojík z úplně jiné perspektivy. Tento typ postelí je u dětí velmi oblíbený. Součástí je dvířková skříňka v nohách postele, kam můžete s přehledem uložit náhradní oblečení deku či hračky. S touto skříňkou také sousedí žebřík, u kterého si můžete vybrat variantu levé i pravé strany montáže.

 

Na opačné straně, tedy u hlavy, má dítě k dispozici výsuvný stůl. Ve spodní části je opatřený kolečky, v horní části se posouvá na kolejničkách s brzdou, která stolku brání úplnému vyjetí z kolejnic. Prodloužení stolu je 79 cm, výška stolu 80 cm. V boční části stolu najdeme otevřené výklenky, které nám svoje úložiště poskytnou při jeho zasunutí i vysunutí. 

 

Tato varianta postele nabízí ještě skříňku navíc. Umístíte ji mezi žebřík a stůl do spodní části. Dítě tak bude mít při ruce papíry, sešity i psací potřeby. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 200x90cm s výškou max 17cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. Používání vyvýšené postele se doporučuje pro děti od 6 let, u nichž se riziko spadnutí z postele oproti mladším dětem snižuje. 

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci dekoru dub santana a v popelové šedé barvě. Tenké šedé linie na předních plochách elegantně podtrhují celkový design. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry multifunkční postele 90x200cm se stolem a skříňkami Loki jsou 104x131x208cm (š, v, h), ložná plocha je 90x200cm

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.