moderni-kuchyne-nabytek.cz

Multifunkční postel i s vysuvným stolem a postelí andy – béžová

Ve slevě produkt Multifunkční postel i s vysuvným stolem a CPL snadno seženete právě teď v nabídce se slevou! Momentálně v akci za 21 656 Kč.
Multifunkční postel i s vysuvným stolem a
Do obchodu »
Značka: CPL
21 656 28 874 Kč Sleva -24%
Popis produktu

Kolekce nábytku Andy do dětských a studentských pokojů ctí jednoduchost a praktičnost. Je vyrobena z lamina, které se dobře udržuje. Světlá povrchová barva se pak snadno kombinuje s ostatním vybavením a prosvětlí hezky pokoj. Kolekce je vyrobená v odstínu moonshine a cappuccino.

 

Multifunkční postel Andy 90×200 je velmi praktická a funkční. Vyvýšená lůžková část je dostupná díky postranním schůdkům po pravé straně postele. Nejedná se o obyčejný žebřík, ale stabilní schůdky z lesklého lamina v odstínu moonshine, které v sobě ukrývají tři praktické zásuvky s kulatými úchyty. Horní lůžková část je bezpečná díky stabilní zábraně. Místo pod lůžkem je využito jako pracovní prostor, a to díky výsuvnému stolu na kolečkách. Stůl je vyroben z lesklého lamina v odstínu cappuccino.

 

Výsuvná postel 90×190 je také umístěna na kolečkách, aby se dala elegantně zasunout pod vyvýšenou postel. Když není zrovna využita na spaní, tak se efektivně schová. Je designově jednoduchá, ale splňuje nároky na kvalitní spánek. Postel je opatřena zaoblenými lehce přesahujícími čely a je vyrobena z lamina ve světlé barvě a velmi dobře se dá kombinovat s ostatním nábytkem. Je to opravdu velmi univerzální kus nábytku.

 

Postele dodáváme bez matrací, matrace o rozměrech 90x200cm a 90x190cm je nutné dokoupit.

 

Rozměry multifunkční postele I s výsuvným stolem a postelí Andy jsou 89x141x252cm (š, v, h).

 

Další výrobky z kolekce Andy naleznete níže v souvisejících produktech.