moderni-kuchyne-nabytek.cz

Multifunkční postel ii s výsuvnou postelí andy – béžová

Akční produkt Multifunkční postel ii s výsuvnou postelí CPL pohodlně nakoupíte právě teď ve slevě. Ceny již od 21 238 Kč.
Multifunkční postel ii s výsuvnou postelí
Do obchodu »
Značka: CPL
21 238 28 317 Kč Sleva -24%
Popis produktu

Kolekce nábytku Andy do dětských a studentských pokojů ctí jednoduchost a praktičnost. Je vyrobena z lamina, které se dobře udržuje. Světlá povrchová barva se pak snadno kombinuje s ostatním vybavením a prosvětlí hezky pokoj. Kolekce je vyrobená v odstínu moonshine a cappuccino.

 

Multifunkční postel Andy 90×200 je velmi univerzální. Vyvýšená lůžková část je dostupná díky postranním schůdkům s oblým zábradlím. Z boku postele se nachází dvě praktická zapuštěná skříňka s dvířky a pod ní výklopný koš na prádlo. Horní lůžková část je zabezpečena zábranou pro větší bezpečí.  Místo pod lůžkem je využito pro výsuvnou postel 90×190, která je umístěna na kolečkách, aby se dala elegantně zasunout pod vyvýšenou postel. Když není zrovna využita na spaní, tak se efektivně schová. Je designově jednoduchá, ale splňuje nároky na kvalitní spánek. Postel je opatřena zaoblenými lehce přesahujícími čely a je vyrobena z lamina ve světlé barvě a velmi dobře se dá kombinovat s ostatním nábytkem. Je to opravdu velmi univerzální kus nábytku.

 

Postele dodáváme bez matrací, matrace o rozměrech 90x200cm a 90x190cm je nutné dokoupit.

 

Rozměry multifunkční postele II s výsuvnou postelí Andy jsou 108x183x253cm (š, v, h).

 

Další výrobky z kolekce Andy naleznete níže v souvisejících produktech.