Nafukovací kruh hello kitty 61cm – kytičky

Nafukovací plavací kolo je podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Vyrábějí... více informací »
Nafukovací kruh hello kitty 61cm
Nafukovací plavací kolo je podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Vyrábějí...

Nafukovací plavací kolo je podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Vyrábějí se v nejrůznějších veselých barevných kombinacích a motivech potisku. Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě – určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. 

 

Průměr dětského kruhu: cca 61cm.

Rozměry balení (v š d): 13x3x19cm Designový produkt Nafukovací kruh hello kitty 61cm – máte možnost získat lehce tady u nás v oblíbené rubrice dětské hračky! Najděte si další produkty z této populární kategorie z pohodlí domova! Věhlasná značka Nábytek Harmonia pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment.. To není všechno, máme toho více. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Nafukovací kruh hello kitty 61cm - Nábytek Harmonia máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách ve výhodné akci. Pouze nyní za 65 Kč.