Nahřívací polštářek cherry jumbo

Popis Stará švýcarská tradice ožívá v novodobém hřejivém polštářku Cherry. Hřejivé polštářky působí blahodárně při... více informací »
Nahřívací polštářek cherry jumbo
Značka: PE
619 Kč649 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost »
Popis Stará švýcarská tradice ožívá v novodobém hřejivém polštářku Cherry. Hřejivé polštářky působí blahodárně při...

Popis
Stará švýcarská tradice ožívá v novodobém hřejivém polštářku Cherry. Hřejivé polštářky působí blahodárně při zdravotních potížích: uleví od bolestí břicha nebo zad, pomohou při menstruačních bolestech, pomáhají při ztuhlé šíji a prohřejí zátylek při bolestech hlavy. Za chladných dní oceníte jejich hřejivé kouzlo, které prohřeje studenou postel před spaním, zahřeje po zimní procházce a prokrví studené nohy večer u televize. Pecičky pomáhají napříč generacemi, od dětí až po jejich babičky.

 

CHERRY JUMBO
Hřejivý polštářek Jumbo svou velikostí uspokojí i náročné uživatele. Jumbo je největší hřejivý polštář z nabídky. Nahřívá se o něco déle, ale o to déle také vydrží teplý.

 

100% přírodní produkt
Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Bavlněná textilie použitá na obal polštářku byla utkána speciálně pro toto využití, je velmi příjemná na dotek a zároveň dostatečně odolná pro dlouholeté využití.

 

Třešňové pecky
Pecky mají mimořádnou schopnost akumulovat a po překvapivě dlouhou dobu vyzařovat teplo. Jejich teplota se nikdy nesníží pod teplotu Vašeho těla a sypká náplň se přirozeně přizpůsobí tvarům lidského těla.

 

Nejen hřeje, ale i chladí
Pokud polštářek na několik hodin vložíte do mrazáku, získáte chladivý obklad, který najde své využití nejen v parných dnech, ale i celoročně při ošetření otoků, drobných popálenin, zvrtlých kotníků, modřin nebo boulí.

 

Praní v pračce – polštářky lze bez obav prát v pračce!

Ohřívání v mikrovlnné troubě: max 6 min (700W)
Ohřívání v klasické troubě: max 25 min (max 1500C)
Nahřívání na kamnech nebo topení.Akční a ve slevě produkt Nahřívací polštářek cherry jumbo pořídíte prostě tu ve známé sekci polštáře. Pořiďte si vyjímečné kusy ve zmíněné sekci ve slevě. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých kousků od značky PE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Nahřívací polštářek cherry jumbo PE jednoduše získáte bezpečně online za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 619 Kč.