Nástavec k psacímu stolu carmen – bílá

Hodně oblíbený produkt Nástavec k psacímu stolu CLK máte možnost sehnat právě teď za zcela nejnižší cenu. Cenově vychází na 7 463 Kč.
Nástavec k psacímu stolu
Značka: CLK
7 463 Dostupnost: SKLADEM 8 780 Kč Sleva -15%
Do obchodu »

Popis produktu

Nástavec k psacímu stolu Carmen má spoustu plus a jistě nadchne každou školačku či studentku. Nejen díky rustikálnímu romantickému stylu. Ale hlavně díky provedení s velkým množstvím úložného prostoru. Ať už ve skrytém prostoru za dvířky v pravé horní části, v několika poličkách či prostoru na sešity a knihy na opačné straně. Nástavec obsahuje dvojí USB vstup, to jistě ocení převážně studenti. Budou moci nabíjet mobilní telefony, tablety i sluchátka zároveň. Nástavec se snadno připevní k psacímu stolu. Spolu tvoří téměř dokonalý komplet.

 

I nástavec k psacímu stolu Carmen je vyroben z vysoce kvalitního lamina, ozdobná lišta z masivního dřeva a čílka psacího stolu jsou z MDF desek. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Co se týče nástavce k psacímu stolu Carmen, patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Kolekce se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Nástavec k psacímu stolu Carmen je dodáván v demontu. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry nástavce k psacímu stolu Carmen jsou 117x37x119cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech