Nástavec na malý psací stůl pure – bílý

Levný výrobek Nástavec na malý psací stůl pure CLK jednoduše získáte právě zde opravdu výhodně! Nyní pořídíte za 2 950 Kč.
Nástavec na malý psací stůl pure -
Značka: CLK
2 950 Dostupnost: SKLADEM 3 470 Kč Sleva -14%
Do obchodu »

Popis produktu

Přestože tento nástavec nad malý psací stůl Sirius působí velmi jednoduchým dojmem, ve skutečnosti se jedná o promyšlené elegantní řešení. Nástavec je převážně v bílém provedení, jen poličky jsou dekorované šedými proužky, což budí skutečně osvěžující dojem. Na horní pevnou polici si může dítě odkládat knihy či dekorace. Tato odkládací polička o něco širší a přesahuje svojí šířkou bočnice. Polička, která se nachází pod ní, je naopak užší, její šíře odpovídá hloubce bočnic a hodí se spíše na umístění předmětů, které nejsou tolik prostorově výrazné.

 

Například menší knihy velikosti A5, sešity, rámečky s fotografiemi nebo krabičky s menšími kancelářskými potřebami. Na zadní desce nalezneme v levé části kovovou nástěnku, kam si dítě může pomocí magnetů připevnit důležité poznámky. V pravé části jsou pak dva USB vstupy, které může dítě využít pro nabití tabletu nebo mobilu přímo na stole. Pod těmito porty je připevněný držák na psací potřeby. Ten je možno taktéž využít jako odkládací místo pro právě nabíjené zařízení.

 

Z pravé vnější strany nástavce nás upoutá oblast, kterou velmi oceníte, potřebujete-li mít přehledně uspořádané věci, které jsou úzké a dlouhé. Může se jednat o různé výkresy, mapy či například pravítka. Tento celý nástavec se jednoduše přimontuje ze zadní části stolu a bude tak s ním napevno spojený. Horní jištění na stěnu je rovněž součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkový materiál je potom plast a kov v šedé barvě.

 

Rozměry nástavce na malý psací stůl Pure jsou 108x72x29cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.