Nástavec na velký psací stůl pure – bílá

Tento velmi oblíbený produkt Nástavec na velký psací stůl CLK lze nakoupit aktuálně na webu za nejnižší cenu! Zrovna teď v akci za 4 454 Kč.
Nástavec na velký psací stůl pure -
Značka: CLK
4 454 Dostupnost: SKLADEM 5 240 Kč Sleva -15%
Do obchodu »

Popis produktu

Na první pohled vás upoutá promyšlenost úložných prostor. Do prostorných polic je možné ukládat knihy a dokumenty jak na výšku, tak na šířku. Rozvržení pojme i opravdu velké formáty. Dvoje dvířka, zavěšená v pantech, skrývají za každými z nich praktickou poličku, která dělí prostor vpůli. Na zadní straně nástavce v prostoru nad pracovní deskou nalezneme na pravé straně praktický držák na psací potřeby. Nad ním je technologicky vyspělá nabíjecí jednotka, která se může pochlubit hned dvěma USB porty.

 

Pohodlně si zde nabijete tablet nebo mobilní telefon. Na levé straně je umístěná menší odkládací ploška se zvýšeným okrajem, kde si můžete opřít otevřený sešit, knihu nebo tablet. Tento nástavec se k psacímu stolu jednoduše přimontuje zezadu a stůl s nástavcem tak společně splynou v jeden dokonalý celek. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry nástavce nad velký psací stůl Pure jsou 136x104x28cm(š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.