Nebesa nad postýlku susy – bílá/růžová

Žádaný výrobek Nebesa nad postýlku susy CLK lze zakoupit právě teď u nás ve výprodejové akci! Právě teď jen za 1 614 Kč.
Nebesa nad postýlku susy -
Značka: CLK
1 614 Dostupnost: SKLADEM 1 699 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Kouzelná nebesa, inspirovaná mateřskou láskou, navodí svými srdíčkovými motivy pohádkovou atmosféru v dětském pokojíčku. Využít je můžete u všech postýlek 50×100, 60×120 a 70x130cm. Hezky ladí také k dětské postýlce 70x140cm Susy, kterou pokrývají v menší míře. Nebesa jsou produktem pečlivé ruční práce a díky elegantnímu a nadčasovému designu jsou velmi oblíbená. Navíc mají cennou praktickou funkci, neboť působí jako stínidlo před přímými slunečními paprsky či poletujícím prachem.

 

 

Otevřený krémový tyl nebes je vyroben z polyesteru, vrchní a boční proužky obsahují 65 % bavlny a 35 % polyesteru. Údržba je jednoduchá, provádí se klasickým praním, maximálně však při teplotě 30 stupňů bez následného žehlení. Nebesa se navlékají na držák, který je součástí balení a připevňuje se přímo k postýlce dle instrukcí v montážním návodu. Bílá barva nebes je příjemně doplněná růžovou na okrajích, takže nejkrásnější scenerii tvoří nebesa se sladce spinkající holčičkou.  

 

 

Rozměry nebes nad postýlku Susy jsou 300x160x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.