Noční stolek artis – bílá/ořech pacific

Oblíbený a kvalitní kousek Noční stolek artis - bílá/ořech JL máte možnost sehnat v aktuální nabídce za rozumné peníze! Cena již od 4 903 Kč.
Noční stolek artis - bílá/ořech
Značka: JL
4 903 Dostupnost: SKLADEM 6 537 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Ložnici bez nočního stolku si mnozí z nás nedovedou ani představit. Tento kus nábytku se stal našim věrným pomocníkem. Kam jinam si přes noc odložit sklenici vody, mobilní telefon, hodinky či oblíbenou knihu. Noční stolek Artis nabízí dostatek úložného i odkládacího prostoru. K dispozici vám bude samozřejmě vrchní deska, jenž se nese v dekoru hřejivého dřeva ořechu pacific. Využít však můžete také otevřený výklenek či objemný pojízdný šuplík. Korpus stolku je barevně sladěn do odstínu elegantní bílé barvy a vrchní deska do hřejivého dekoru dřeva. Nábytek zdobí vyřezávané dekorativní čelo a stylové profilované lišty, jenž navodí v ložnici příjemnou venkovskou atmosféru. Pohledové strany jsou navíc lakovány speciálním UV lakem, jenž je šetrný k přírodnímu prostředí a zároveň až čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození oproti standardnímu lakování.

 

O pevnost výrobku se starají použité materiály v čele se silnou MDF deskou tloušťky 25mm, společně s laminem 18mm. Ozdobná úchytka je vyrobena z kovu. Zásuvka se pyšní zavíracím automatickým mechanismem soft-close, jenž zajistí pomalé a tiché zavírání. U nerovných povrchů místností oceníte také nastavitelné vyrovnávací nožky, které jsou součástí balení.

 

Rozměry nočního stolku Artis jsou 62x52x43cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Artis naleznete níže v souvisejících produktech.