Noční stolek edward – dub šedý

Oblíbený a kvalitní produkt Noční stolek edward - dub FI jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za výhodné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 424 Kč.
Noční stolek edward - dub
Značka: FI
1 424 Dostupnost: SKLADEM 1 898 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Noční stolek Edward se stane vašim každodenním společníkem. Po dlouhém dni se uvelebíte v posteli a na noční stolek můžete odložit vše, co potřebujete mít při ruce. Jeho praktické rozměry zajišťují jednoduché a nenáročné umístění v místnosti. Úložný prostor tvoří dvě zásuvky, které můžete využít na odložení oblíbené knihy, šperků nebo pečující kosmetiky. Horní deska poslouží jako prostor pro lampičku, budík či sklenku s vodou pro případ žízně.

 

Na noční stolek je použit dekor dubu šedého a jeho design se nese v jednoduchém a moderním stylu. Zásuvky se otevírají pomocí plastových úchytek. Stolek je vyroben z lamina, které se velmi snadno udržuje a je dobře odolné proti mechanickému poškození. Tloušťka horní desky je 25mm, ostatní části 16mm. Přední strany jsou opatřeny ABS hranami o síle 2mm. Rozměry nočního stolku Edward jsou 44,5×33,5x43cm (š, h, v).

 

Noční stolek Edward v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech.