Noční stolek moric 478 – bílá patina/světle hnědá

Tento designový produkt Noční stolek moric 478 - bílá patina/světle SZE snadno můžete pořídit právě teď za super cenu. Právě nyní za 5 514 Kč.
Noční stolek moric 478 -
Značka: SZE
5 514 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Noční stolek z poctivého borovicového dřeva bude praktickým pomocníkem u každé postele. Povrchy stolku jsou opatřeny barevným lakem v odstínu P039A a následně je patinován. Tento postup spočívá v lakování korpusů nábytku v barvě s následným speciálním postupem prováděným výhradně ručně, při kterém se hrany zlehka brousí, dokud přirozená barva dřeva velmi jemně nevystupuje. Tento ruční postup provádějí výhradně pracovníci specializovaní na tuto techniku, neexistují tedy dva identické kusy nábytku, každý je jedinečný z hlediska povrchové úpravy. Patinová úprava dodává nábytku vintage efekt, díky tomu má velmi příjemný starožitný vzhled. Horní deska je upravena technikou voskování v odstínu P002. Jedná se o vosk prémiové kvality přivezený ze západní Evropy. Voskovaná povrchová úprava navrací dřevu přirozený vzhled a kromě toho, že je kompatibilní s dříve módními tmavě hnědými odstíny, vrátí takto upravenému nábytku vzpomínky na staré časy. Výsledný vzhled nábytku je skutečně jedinečný, nemá obdoby.

 

Masivní stolek obsahuje úložný prostor ve 2 policích a zásuvce. Zásuvka je praktická pro věci, které míníte skrýt nebo nechcete, aby se vám někam rozkutálely. Zato police se výborně hodí například na knihy, jež hodláte číst před spaním či případně kapesníčky. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry nočního stolku Moric jsou 59x47x32cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.