Noční stolek moric 478 – hnědá/šedá

Ve slevě produkt Noční stolek moric 478 SZE je dostupný již dnes za nejnižší cenu! Aktuálně za super cenu 5 514 Kč.
Noční stolek moric 478
Značka: SZE
5 514 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Noční stolek z poctivého borovicového dřeva bude praktickým pomocníkem u každé postele. Povrchy korpusu stolku jsou opatřeny technikou hlubokého kartáčování v odstínu P066 a horní deska v odstínu P065 . Tato povrchová úprava spočívá v aplikaci mechanického postupu prováděného moderní mechanizovanou technologií, kdy se povrch dřeva tvrdě kartáčuje, čímž se odstraní měkké části mezi letokruhy, načež se dřevo ošetří mořidlem, patinou a nakonec lak nebo olej v závislosti na zvolené barvě. S povrchovou úpravou hlubokého kartáčování je pocit z masivního dřeva ještě víc zvýrazněn, výsledný povrch je tvrdší, drsnější na dotek, ale také odolnější vůči malým nárazům. Výsledný vzhled nábytku je skutečně jedinečný, nemá obdoby.

 

Masivní stolek obsahuje úložný prostor ve 2 policích a zásuvce. Zásuvka je praktická pro věci, které míníte skrýt nebo nechcete, aby se vám někam rozkutálely. Zato police se výborně hodí například na knihy, jež hodláte číst před spaním či případně kapesníčky. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry nočního stolku Moric jsou 59x47x32cm (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.