Noční stolek naomi – ořech/wenge

Program vhodný pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo ložnic - kolekce Naomi. Jde o nábytek variabilní, vyrobený z lamina v... více informací »
Noční stolek naomi -
Značka: BF
3 233 Kč
Ověřit dostupnost »
Program vhodný pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo ložnic - kolekce Naomi. Jde o nábytek variabilní, vyrobený z lamina v...

Program vhodný pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo ložnic – kolekce Naomi. Jde o nábytek variabilní, vyrobený z lamina v odstínu ořech/wenge. Noční stolek z lamina Naomi má 2 šuplíky, ke kterým je možné doobjednat tlumiče pro tichý dojezd.

 

Z programu Naomi můžete objednat různé typy komod, vitrín, skříní, stolků, postelí a dalších prvků, které naleznete v souvisejících produktech. Nábytek se dodává v demontu.

 

Sestava Naomi nabízí dva typy nočních stolků (čalouněný, dřevěný). 

 

Rozměry nočního stolku: 56 x 39,5 x 44cm (š,h,v) Povedený produkt je k získání pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v rubrice noční stolky! Připravili jsme pro vás skvělé kusy ve zmíněné sekci za skvělou cenu! Přední dodavatel BF pro vás připravuje špičkový sortiment.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento levný produkt Noční stolek naomi - BF lze pořídit tady a teď za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 3 233 Kč.