Noční stolek rea ottawa up 1- dub canyon

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje.... více informací »
Noční stolek rea ottawa up 1-
Značka: DRE
2 094 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje....

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. 

Noční stolek Rea Ottawa Up 1 v odstínu dub canyon má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm. Ostatní desky mají tloušťku 16 mm a ABS hranu 0,5 mm. Stolek se skládá ze 2 samostatných zásuvek s plnovýsuvem. U zásuvek je použito kování, které zaručí tichý a hladký chod. Noční stolek je dostupný v rozměrech 43x44x43 cm (v, š, h.)

Program Rea nabízí i druhou variantu NS, který spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.
Tento unikátní produkt Noční stolek rea ottawa up 1- dub pořídíte jednoduše tady na stránkách v sekci noční stolky! Připravili jsme pro vás ještě další produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další produkty od značky DRE. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt Noční stolek rea ottawa DRE můžete sehnat právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 2 094 Kč.