Noční stolek rea sisa ns – buk

Nábytek z programu Rea je vhodný do ložnic, pracoven, dětských i studentských pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované... více informací »
Noční stolek rea sisa ns
Značka: DRE
1 513 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je vhodný do ložnic, pracoven, dětských i studentských pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované...

Nábytek z programu Rea je vhodný do ložnic, pracoven, dětských i studentských pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Noční stolek Rea Sisa NS v odstínu buk je vyroben z 16 mm desky s ABS hranou 0,5 mm. Stolek se skládá ze 2 samostatných šuplíků a stojí na stříbrných plastových nožičkách, které mají výšku 2 cm. Rozteč úchytky je 96 mm. Díry na úchytky jsou pouze předznačené z opačné strany, a to pro případ, že byste si chtěli přichytit vlastní úchytku. Stolek je dostupný v rozměrech 42x44x42 cm (v, š, h). Obdobné produkty naleznete v kategorii noční stolky.

 

Program Rea nabízí hned několik variant nočních stolků, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže. Tento neodolatelný výrobek najdete také tu na našem webu umístěný v kategorii moderní noční stolky. Vyberte si ještě jiné produkty z naší rubriky za nejlepší ceny. Známá značka DRE pro své zákazníky prodává skvělý sortiment..

Kvalitní a velmi žádaný produkt Noční stolek rea sisa DRE jednoduše můžete získat teď za výhodné peníze. V současnosti za 1 513 Kč.