moderni-kuchyne-nabytek.cz

Noční stolek valentina – alabastr

Kvalitní a levný výrobek Noční stolek valentina - LB máte možnost sehnat právě nyní skutečně výhodně. Nyní nakoupíte za 3 562 Kč.
Noční stolek valentina -
Do obchodu »
Značka: LB
3 562 4 191 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Mnoho z nás si pod slovem klasický nábytek představí staromódní kusy, avšak není tomu vždy tak. Skvělým příkladem je kolekce nábytku Valentina, která v sobě spojuje klasiku a nepůsobí zastarale, ba naopak nadčasově. Kolekce je charakteristická neutrální barvou alabastr (nejedná se o čistě bílou barvu), díky které nábytek lehce umístíte do jakkoli barevné místnosti. Nábytek zaujme zdobením bez designových výstřelků.

 

Noční stolek Valentina má dvě zásuvky, jejíchž čelní plochy jsou zdobené decentními dekoracemi v podobě květin. Maximální zatížení obou zásuvek je 15kg a rozměry jedné zásuvky jsou 44x19cm. Kromě zásuvek můžete věci odložit na horní desku stolku. Materiál pro výrobu stolku je lamino a MDF. Díky použitému materiálu je stolek dobře odolný proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Péče o stolek je snadná a jeho povrch stačí přetřít vlhčeným hadříkem. Rozměry nočního stolku Valentina jsou 49,6×49,8×50,8cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Valentina najdete níže v souvisejících produktech.