Obývací pokoj henry – dub bílý/dub šedý

Diskontní produkt Obývací pokoj henry - dub FI pohodlně získáte ještě dnes za extra cenu. Aktuálně v akci od 23 786 Kč.
Obývací pokoj henry -
Značka: FI
23 786 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Největší společenská místnost v naší domácnosti? Přesně tak, jedná se o obývací pokoj. Trávíme v něm čas s rodinou nebo přáteli a probíráme nejnovější témata. Po návratu z práce nebo školy často zamíříme přímo do něj a odpočíváme na pohovce po náročném dni. Obývací pokoj je tak důležitou místností a měl by i náležitě vypadat. Sestava Henry se skládá z pěti prvků, které dohromady tvoří funkční vybavení obývacího pokoje.

 

V obývacím pokoji nesmí chybět televizní stolek, jehož úložný prostor tvoří dvoje výklopná dvířka a otevřený prostor. Do úložného prostoru můžete uložit přehrávače, herní konzole a ovladače. Stolek je vybaven průchodkami na kabeláž, které usnadňují zavedení kabelů. Sestava obsahuje tři různé vitríny. Prosklená vitrína se skládá ze dvou dvířek a policového prostoru. Horní dvířka jsou částečně skleněná a po jejich otevření najdete police, z nichž jedna je skleněná. Za spodními dvířky se nachází další police. Široká vitrína nabízí dvě zásuvky, dvoje dvířka a otevřený prostor. Za dvířky najdete jednu polici. Další vitrína má dvoje dvířka a policovou část. Na stěně pokoje se bude vyjímat závěsná police, která poskytne odkládací prostor a nezabere přitom podlahovou plochu.

 

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na nábytku je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Nábytek zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov.

 

Nábytek v kolekci Henry je vyroben z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rámy a horní desky mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní desky jsou opatřeny ABS hranami.

 

Obývací pokoj Henry se skládá z těchto prvků:

Televizní stolek Henry – 151,5×43,5×49,5cm (š, h, v)
Prosklená vitrína Henry II – 99,5×36,5x195cm (š, h, v)
Široká vitrína Henry – 114×36,5×127,5cm (š, h, v)
Vitrína Henry – 99,5×36,5×146,5cm (š, h, v)
Závěsná police Henry – 120×19,5x22cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.