Obývací pokoj naira ii – fresco/jasan

Sestavu tohoto typu doporučujeme vzhledem k výčtu prvků spíše pro větší místnosti, popřípadě jí můžete vybavit... více informací »
Obývací pokoj naira ii
Značka: DOL
31 821 Kč
Ověřit dostupnost »
Sestavu tohoto typu doporučujeme vzhledem k výčtu prvků spíše pro větší místnosti, popřípadě jí můžete vybavit...

Sestavu tohoto typu doporučujeme vzhledem k výčtu prvků spíše pro větší místnosti, popřípadě jí můžete vybavit jednopokojový byt či garsoniéru. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku. Podrobné popisy jednotlivých dílů naleznete při jejich rozkliknutí ve výpisu níže. Sedací souprava ani dekorace nejsou součástí této sestavy.

 

Obývací pokoj Naira II se skládá z těchto prvků:

Úzká vitrína Naira – 46,8×199,6x40cm (š, v, h)
Televizní stolek Naira – 150×54,4x40cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Naira – 90×199,6x52cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Naira – 46,8×199,6x52cm (š, v, h)
Široká kombinovaná komoda Naira – 150×90,6x40cm (š, v, h)
Závěsná knihovna 120cm Naira – 120x58x19,6cm (š, v, h)
Knihovna Naira – 46,8×199,6x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.

Tento kvalitní kus Obývací pokoj naira ii DOL jde pořídit již dnes ve výhodné akci! Akční cena již od 31 821 Kč.