Obývací pokoj s osvětlením tiana – bílá

Kvalitní a levný produkt Obývací pokoj s osvětlením tiana JL najdete právě teď u nás za příznivou cenu! Výhodně za skvělou cenu 50 192 Kč.
Obývací pokoj s osvětlením tiana -
Značka: JL
50 192 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Uvařit si kávu, vzít si knížku, pustit si oblíbenou hudbu, posedět s rodinou, to jsou blahodárné chvíle klidu a pohody. A ještě více tyto momenty zpříjemní prostředí, ve kterém se člověk cítí dobře a čerpá pozitivní vlnu energie. Pokud to vnímáte stejně, na duši vás potěší sestava nábytku do obývacího pokoje z kolekce Tiana. Dýchat na vás bude elegance, čistota a vytříbený design.

 

 

Nábytek září díky vysokému lesku v křišťálově bílé barvě. K modernímu vzhledu přispívají také stylové, chromové úchytky, které jsou umístěny na dvířkách a šuplících. Velmi působivé jsou i skleněné detaily tvořené tvrzeným sklem stopsol. V plné parádě vás nadchnou při zapnutém LED osvětlení uvnitř vitrín a komody, neboť tím nádherně vyniknou vystavené dekorace. Do obývacího pokoje si vnesete kouzelnou atmosféru a budete si užívat příjemné pocity.

 

 

Harmonický set obsahuje konferenční stolek s dvěma šuplíky, třídveřovou komodu s osvětlením, střední vitrínu s osvětlením, kombinovanou vitrínu s osvětlením, televizní stolek se skříňkou a dvěma šuplíky, a také krátkou polici. Jednotlivé díly poskytují bohaté úložné prostory, takže kromě estetického přínosu oceníte i praktičnost. Přední strana je u nábytku provedena v kvalitní MDF desce, korpus tvoří odolné lamino v tloušťkách 25mm a 18mm. Lamino je navíc opatřené speciálním UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození než lak standardní. Skvělou výbavou jsou i panty a posuvníky se systémem soft-close, jenž zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek a šuplíků, a nožky nastavitelné k vyřešení nerovnosti na podlaze. Funkční a moderní nábytek Tiana rozzáří vás i váš prostor určený ke chvílím radosti, pohody a naplněných přání.   

 

Obývací pokoj s osvětlením Tiana – bílá se skládá z těchto prvků:

Kombinovaná vitrína s osvětlením Tiana – 90x123x40cm (š, v, h)            
Střední vitrína s osvětlením Tiana – 60x161x40cm (š, v, h)           
TV stolek 150 Tiana – 150x46x45cm (š, v, h)     
Police krátká Tiana – 90x30x21cm (š, v, h)                           
Komoda s prosklením a osvětlením Tiana – 150 x 85 x 45 cm (š, v, h)      
Konferenční stolek Tiana – 90x36x90 cm (š, v, h)                              

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.