moderni-kuchyne-nabytek.cz

Obývací pokoj sevilla – dub artisan/šedý mat

Často hledaný výrobek Obývací pokoj sevilla - Nábytek Harmonia snadno pořídíte právě teď u nás za výprodejovou cenu! Akční cena již od 38 780 Kč.
Obývací pokoj sevilla - dub artisan/šedý
Do obchodu »
38 780
Popis produktu

Kolekcí Sevilla můžete vybavit nejen obývací pokoj, ale také třeba jídelny nebo jiné pokoje ve vašem domově. Prostory nábytku se skleněnými policemi můžete doplnit vnitřním LED osvětlením, které naleznte níže v souvisejícím zboží. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích. Nábytek Sevilla je doplněn dlouhými úzkými antracitovými úchytkami, které podtrhují elegantní dojem z celé kolekce Sevilla.

 

TV stolek je perfektním doplňkem pro váš obývací pokoj. Televizní komoda disponuje   2 otevřenými skleněnými policemi a 1 dvířky krytou skříňku a 3 zásuvky. Přihrádky jsou přizpůsobeny pro audiovizuální zařízení tím, že mají otvory v zadní straně na protažení případných kabelů. Ke skleněným policím v otevřené přihrádce a je možné dokoupit osvětlení polic i vnitřní osvětlení skříňky, oboje naleznete níže v související produktech. Zásuvky na straně stolku se mohou sloužit například pro uložení drobného příslušenství k televizi nebo jiných nezbytných věcí. Úzké antracitové úchytky podtrhují elegantní design kolekce Sevilla. Celý stolek je umístěn na nízkých nožkách.

 

Vysoká vitrína nabízí úložný prostor za dvěma dvířkami. Spodní část s plnými dvířky ukrývá 1 vnitřní polici. Vrchní část vitríny má prosklená dvířka a uvnitř naleznete dvě prosklené police. Vrchní i spodní dvířka disponují tlumičem při dovírání dvířek. Úzké antracitové zanechají elegantní dojem z celé kolekce Sevilla. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami.

 

 

Závěsná police Sevilla je praktický doplněk pokoje. Poskytne dostatek prostoru pro vaše rodinné fotografie, pokojové květiny či jiné dekorace, které vyzdobí pokoj. Snadno s ní doplníte ostatní kousky nábytku z kolekce Sevilla

 

Nízká vitrína nabízí několik verzí úložného prostoru a to v podobě 1 praktické zásuvky, 2 dvířky krytých skříněk a bočního úzkého regálu se 4 policemi, které můžete využít nejen na knihy, ale také na fotografie či jiné dekorace. Každá ze skříněk ukrývá 1 vnitřní polici. Dvířka disponují systémem tichého dovírání. Úzké antracitové úchytky působí velmi elegantním dojmem. Celá komoda je nesena na nízkých nožkách také antracitové barvy.

 

Konferenční stolek na kolečkách nabízí nejen plochu na kávu s přáteli, ale také úložný prostor v podobě skříňky s dvířky, která je přístupná ze dvou stran.  Z jedné strany stolku je umístěna 1 skleněná police. Při samotné montáži je možné se rozhodnout, zda chcete tuto polici umístit z jedné či druhé strany stolu. Stolek je pro snadnější manipulaci usazen na pěti kolečkách, avšak pokud o kolečka stát nebudete, je možné stolek ponechat bez nich.

 

Komoda nabízí bohatý úložný prostor v podobě čtyř praktických zásuvek a dvoudvéřové skříňce. Skříňka ukrývá 2 vnitřní police. Komoda disponuje systémem tlumeného dovírání dvířek. Úzké antracitové úchytky působí velmi elegantním dojmem. Celá komoda je nesena na nízkých nožkách

 

Sestava obsahuje:

TV stolek Sevilla – 161,5x65x40cm (š, v, h)
Vysoká vitrína Sevill – 60,5x193x40cm (š, v, h)
Nízká vitrína Sevilla – 89,5×141,5x40cm (š, v, h)
Koma Sevilla – 161,5x84x40cm (š, v, h)
Konferenční stolek Sevilla – 113,5×48,5x55cm (š, v, h)
Police Sevilla – 150x24x19,5cm (š, v, h)

 

Všechny produkty z řady Sevilla můžete zakoupit samostatně níže v souvisejících produktech.