Obývací sestava isadora – bílá/dub černý

Výjimečný produkt Obývací sestava isadora - bílá/dub FI jednoduše můžete sehnat tady teď právě skutečně levně! Teď za akční cenu 27 043 Kč.
Obývací sestava isadora - bílá/dub
Značka: FI
27 043 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kontrastní spojení bílé lesklé barvy s dekorem dubu černého u kolekce Isadora, působí velmi moderně. Lesklá povrchová úprava efektivně opticky rozšiřuje místnost. Kolekce Isadora je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 16mm a 25mm a vyniká odolností proti krátkodobé vlhkosti, oděru a poškrábání. Přední plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky a potaženy fólií.

 

Obývací sestava Isadora se skládá z těchto prvků: 

– vysoká vitrína  (58x190x35cm – š,v,h)

– televizní stolek (153×38,5×41,5cm – š,v,h)

– vitrína nízká 2D (77,5x124x35cm – š,v,h)

– komody (173×96,5×41,5cm – š,v,h)

– konferenční stolek Carter (101x45x60cm – š,v,h)

– nástěnná police (153x19x19,5cm – š,v,h)

 

Součástí televizního stolu jsou boční skříňky, mezi kterými je zásuvka a otevřený úložný prostor. Obě vitríny (vysoká a nízká), jsou dvoudvéřové s prosklením a uvnitř vybavené skleněnou policí a dřevěnými policemi. Do těchto vitrín lze dokoupit osvětlení, které zefektivní tuto stěnu. Kombinovaná komoda nabízí dostatek úložného prostoru v bočních skříňkách a horním šuplíku. Konferenční stolek Carter je vyroben ze stejného materiálu jako kolekce Isadora a proto ho lze k této sestavě doporučit. Je obdélníkového tvaru a jeho součástí jsou kolečka. Pod horní deskou je další odkládací prostor se skleněnou policí. Nástěnná police se může umístit nad tv stolek nebo komodu Isadora. Díky svému designu je obývací sestava Isadora moderní sestavou v luxusním provedením bílého lesku.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Isadora najdete, v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek do obývacího pokoje.