Obývací sestava moon i – ořech baltimore/bílá

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je... více informací »
Obývací sestava moon i
Značka: MB
29 926 Kč39 901 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je...

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je vyrobený z lamina a je zde možnost výběru ze dvou odstínů (ořech baltimore/bílý lux, ořech baltimore/černý). Jde o program variabilní, tzn. jednotlivé díly lze objednávat samostatně a poskládat obývací pokoj podle vašich představ. V nabídce programu Moon jsou různé typy vitrín, komody, tv stolky, police a další prvky, které naleznete v souvisejících produktech. U prvků, kde je součástí skleněná police je do ceny zahrnuto osvětlení. Úchyty jsou podlouhlé, stříbrné. Program Moon nabízí dva rozměry konferenčních stolků.

 

Obývací sestava se skládá z těchto dílů:

– závěsná vitrína (90x105x35cm-š,v,h)

– tv stolek 7 (180x53x50cm – š,v,h)

– police 13 (110x20x24cm-š,v,h)

– vitrína P (55x193x40cm-š,v,h)

– konferenční stolek 14 (120x43x70cm-š,v,h)

– komoda 6 (90x88x40cm-š,v,h)Nový produkt Obývací sestava moon i je k dostání bezstarostně tu na našich stránkách v sekci obývací stěny! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel MB má na skladě velmi kvalitní sortiment.. A to je teprve začátek. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky MB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Obývací sestava moon i - MB jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce pořád výhodně. Akční cena 29 926 Kč.