Obývací sestava moon ii – ořech baltimore/bílá

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je... více informací »
Obývací sestava moon ii
Značka: MB
25 674 Kč34 232 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je...

Moderní, elegantní provedení nábytku, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů představuje program Moon. Nábytek je vyrobený z lamina a je zde možnost výběru ze dvou odstínů (ořech baltimore/bílý lux, ořech baltimore/černý). Jde o program variabilní, tzn. jednotlivé díly lze objednávat samostatně a poskládat obývací pokoj podle vašich představ. V nabídce programu Moon jsou různé typy vitrín, komody, tv stolky, police a další prvky, které naleznete v souvisejících produktech. U prvků, kde je součástí skleněná police je do ceny zahrnuto osvětlení. Úchyty jsou podlouhlé, stříbrné. Program Moon nabízí dva rozměry konferenčních stolků.

 

Obývací sestava se skládá z těchto dílů:

– vitrína (90x141x40cm-š,v,h)

– tv stolek 8 (140x53x50cm – š,v,h)

– závěsná skříňka (130x55x35cm-š,v,h)

– vitrína P (55x193x40cm-š,v,h) Tento skvělý výrobek máte možnost dostat bez obtíží tu na stránkách v rubrice obývací stěny. Nyní můžete najít ještě další produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu! Významný výrobce MB má špičkové produkty se zárukou.

Vysoce kvalitní kus Obývací sestava moon ii - ořech MB je dostupný online za příznivou cenu. Výhodně za cenu 25 674 Kč.