moderni-kuchyne-nabytek.cz

Obývací sestava s osvětlením tiana – béžová

Žádaný výrobek Obývací sestava s osvětlením tiana JL jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách za super peníze. Právě teď za cenu 49 315 Kč.
Obývací sestava s osvětlením tiana
Do obchodu »
Značka: JL
49 315 51 911 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Jednotlivé díly jsou na povrchu potaženy speciálním UV lakem a díky tomu je zdobí vysoký lesk v teplé béžové barvě. K působivému designu přispívají také chromové úchytky, které jsou umístěny na dvířkách a šuplících. O kvalitu provedení je postaráno zásluhou pantů a posuvníků opatřených systémem soft-close, jenž zajišťuje tiché dovírání dvířek a šuplíků, a nožek nastavitelných pro vypořádání se s nerovností na podlaze. Výrobním materiálem je lamino v tloušťkách 25mm a 18mm, a také MDF deska, která je použita na přední straně nábytku.

 

 

Obývací sestavu Tiana tvoří dva televizní stolky široké 165cm a 135cm, s nimiž budete mít k dispozici tři skříňky a čtyři šuplíky, a dále dvě vitríny s osvětlením, čtyři závěsné skříňky a dvě závěsné police. Skříňky s policemi jsou vybaveny závěsným kováním pro pevné uchycení ke stěně. Horní plochy stolků a police poskytují ideální místo na dekorace a fotografie, čímž si můžete obývací pokoj příjemně zútulnit. Velmi působivé jsou skleněné detaily na vitrínách, které jsou tvořené tvrzeným sklem stopsol. V plné parádě vás nadchnou při zapnutém LED osvětlení ve vnitřním prostoru, neboť za nimi nádherně vyniknou vystavené předměty. LED osvětlení zároveň přinese hezkou atmosféru vašim pohodovým, večerním chvílím.

 

Obývací sestava s osvětlením Tiana – béžová se skládá z těchto prvků:          

TV stolek 165 Tiana – 165x46x45cm (š, v, h)       
TV stolek 135 Tiana – 135x46x45cm (š, v, h)
2x Střední vitrína s osvětlením Tiana – 60x161x40cm (š, v, h)
4x Závěsná skříňka Tiana – 60x57x29cm (š, v, h)
2x Police krátká Tiana – 90x30x21cm (š, v, h)                                                     

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.